• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Doradztwo
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie

mapa inwestycji

Aktualności
Wyjzd studyjny do Czech
piątek, 19 lipca 2019 12:01

Nasze Stowarzyszenie w porozumieniu z LGD „Pojezierze Brodnickie”, w dniach 4-7 września 20189r. planuje przeprowadzić wyjazd studyjny do iejsc hodowli ryb słodkowodnych w Republice Czeskiej.

W związku powyższym serdecznie zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, lokalne samorządy oraz organizacje pozarząowe z terenu działania LGR, tj. gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Rogowo, Gąsawa. 

Wizyta ma charakter edukacyjny i ma posłużyć wymianie informacji oraz doświadczeń w zakresie możliwości promowania obszarów rybackich oraz zarządzania lokalnymi zasobami rybołówstwa, w szczególności śródlądowego.  Wszelkie koszty związane z wizytą studyjną pokrywane są przez Stowarzyszenie LGR „Nasza Krajna i Pałuki”.

Prosimy o potwierdzenie uczestniczenia w wyjeździe poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej. Kartę należy dostarczyć osobiście lub przysłać w formie elektronicznej (podpisany i zeskanowany dokument) lub papierowej w terminie do dnia 2 sierpnia 2019 r. Karta powinna być podpisana przez osobę delegującą oraz osobę delegowaną. Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować pod numer biura Stowarzyszenia: 690-984-318 lub e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Program wyjazdu

Karta zgłoszeniowa

 
Wyniki zapytani ofertowego z dnia 2.07.2019 r.
piątek, 19 lipca 2019 07:44

Szanowni Pańtwo,

Poniżej protokół dotyczące anulowanego zapytania z dnia 2.07.2019 r. 

 

Protokół z wyboru

 
Zapytanie ofertowe-wyjazd studyjny do Czech i materiały promocyjne
czwartek, 18 lipca 2019 08:48

W związku z organizacją wyjazdu studyjnego przez partnerów: Stowarzyszenie LGR "Nasza Krajna i Pałuki" oraz Stowarzyszenie "Lokalną Grupę Działania Pojezierze Brodnickie" ogłaszamy zapytanie ofertowe na organizację wyjazdu studyjnego i/lub wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych.

 

 

Zapytanie ofertowe

 
Zapytanie ofertowe na wyjazd studyjny 2019 i materiały promocyjne
czwartek, 18 lipca 2019 07:51

Szanowni Państwo,

Z uwagi na fakt, że jedna z lokalnych grup działania wycofała się z partnerstwa w projekcie, ogłoszone 2 lipca 2019 r. zapytanie zostaje anulowane z przyczyn formalnych.

W dniu dzisiajszym partnerstwo LGR "Nasza Krajna i Pałuki" oraz "LGD Pojezierze Brodnickie ogłosi nowe zapytanie ofertowe. 

 
Zapytanie ofertowe-wyjazd studyjny i materiały promocyjne
wtorek, 02 lipca 2019 12:38

W związku z planowaną współpracą międzyregionalną Stowarzyszenie ogłasza zapytanie ofertowe na organizację wyjazdu studyjnego l/lub materiały promocyjne

Zapytanie ofertowe

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk