• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Archiwum
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie
Ostatnie spotkanie konsultacyjne LSR Lokalnej Grupy Rybackiej „Nasza Krajna i Pałuki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 grudnia 2015 17:56

info9 grudnia ( środa) o godz. 14.00 zapraszamy na ostatnie spotkanie konsultacyjne monofunduszowej Lokalnej Strategii Rozwoju Opracowywanej przez Stowarzyszenie LGR „Nasza Krajna i Pałuki”, które odbędzie się na Przystani Powiat Nakielski w Nakle nad Notecią. Spotkanie będzie dotyczyło omówienia wskaźników celów, kryteriów wyboru operacji oraz procedur. Są to ważne zagadnienia dla wszystkich potencjalnych wnioskodawców. Oczekujemy informacji zwrotnej, która w najbardziej optymalny sposób pozwoli na wydatkowanie pozyskanych funduszy z jednoczesną realizacją założonych wskaźników.

Serdecznie zapraszamy. 

 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk