• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Archiwum
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie
Dotacje na podjęcie lub rozwój działalności gospodarczej związanej z wodnym potencjałem obszaru gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Żnin, Rogowo, Gąsawa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 listopada 2015 13:01

infoW ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” możliwe jest dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej lub rozwój działalności gospodarczej wykorzystującej wodny potencjał obszaru przy jednoczesnym zwiększeniu zatrudnienia min. o 1 etat.

Wg obecnej propozycji Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest możliwe uzyskanie bezzwrotnej dotacji w wysokości 50% kosztów kwalifikowanych. Limit pomocy (dotacji)na jednego beneficjenta na lata 2014-2020 wynosi 200 000,00 zł.

W przypadku planowania tego typu inwestycji i zainteresowania dofinansowaniem, prosimy o obecność na spotkaniach konsultacyjnych w dniach:

  • 24 listopada (wtorek); godz. 15.00;  Urząd Miejski w Żninie, sala sesyjna, ul. 700-lecia 39, Żnin
  • 25 listopada (środa), godz. 13.00; Urząd Miejski w Więcborku, sala narad, ul. a. Mickiewicza 22, Więcbork
  • 26 listopada (czwartek); godz. 14.00; Przystań Powiat Nakielski, ul. Notecka 4, Nakło nad Notecią

lub zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego w Nakle nad Notecią, ul. Gimnazjalna 4, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00.

 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk